12193864_10153323731100208_7690746097345873132_n

The Pretty Reckless znowu w studiu!

Ponad półtora roku temu TPR zachwyciło nas zupełnie nowym krążkiem zatytułowanym Going To Hell . Mówiąc „zupełnie nowym” mam na myśli nowe brzmienia, które się na nim pojawiły. Album ten różnił się zasadniczo od ich pierwszej płyty Light Me Up. Tym, co zachwyciło fanów było przede wszystkim pokonanie pewnych barier. Piosenki zawierały dużo więcej wulgaryzmów, zmienił się też styl (muzyka stała się bardziej mroczna), a teledyski zaczęły być śmielsze.

 

Sama okładka tego albumu była już dość ciekawa:
pretty-reckless_going-to-hell

Każda z piosenek była na swój sposób nowatorska i zachwycająca. Teksty wspaniałej Taylor Momsen wciąż mnie zachwycają i z radością powracam do słuchania Going To Hell.

 

Ostatnio grupa zaczęła dodawać bardzo tajemnicze zdjęcia, z których wynika, że szykują dla nas coś nowego! Podpisują zdjęcia hashtagiem #newtprmusic, co wywołuje odzew niecierpliwości ze strony fanów. Wszyscy cieszą się i nie mogą się już doczekać. Czym zaskoczą nas tym razem? Oto kilka zdjęć ze studia:

Day 1 in the studio #theloadin

Step one complete #newtprmusic

Moving on to hitting things.. #newtprmusic

Piano woman #studioshots thanks to @rockkato

#whatdoesntkillyoumakesyoustronger Jamie's arm got fucked up, now he's back with a vengeance #newtprmusic

Kiedy ukaże się nowa płyta i jak będzie zatytułowana? – Nie wiadomo. Kiedy dowiemy się wszystkiego, na pewno nie omieszkamy zamieścić informacji na naszej stronie. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o zespole, lub po prostu pooglądać śmiałe fotki Taylor, zapraszam na stronę The Pretty Reckless oraz na instagrama.

XOXO

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.