Muzyka

The Pretty Reckless znowu w studiu!

Ponad półtora roku temu TPR zachwyciło nas zupełnie nowym krążkiem zatytułowanym Going To Hell . Mówiąc „zupełnie nowym” mam na myśli nowe brzmienia, które się na nim pojawiły. Album ten różnił się zasadniczo od ich pierwszej płyty Light Me Up. Tym, co zachwyciło fanów było przede wszystkim pokonanie pewnych barier. Czytaj dalej The Pretty Reckless znowu w studiu!

Nowy album Pentatonix!

Już za niecałe dwa tygodnie nowa płyta będzie dostępna w USA, a dzięki takim stronom jak amazon.com, czy itunes.com również i u nas! Grupa zapowiadała swoje ponowne nadejście już od wielu tygodni, przekazując fanom coraz więcej szczegółów na temat nowych piosenek. Wszyscy fani czekają z niecierpliwością na nadejście 16 października… Czytaj dalej Nowy album Pentatonix!

#014 Danny Elfman

Każdy z nas zachwyca się filmami Tima Burtona. Ich niepowtarzalny klimat z łatwością opanowuje nasze serca i umysły, a postacie Kapelusznika, Edwarda Nożycorękiego, Willego Wonki (Johnny Depp :3 ), czy np. niezbyt świeżej Panny Młodej stają się naszymi największymi przyjaciółmi podczas dwugodzinnej podróży po bajecznych (lub też budzących grozę) krainach. Co składa się na sukces tych niepowtarzalnych produkcji? Czytaj dalej #014 Danny Elfman